Anasayfa İletişim        
Hizmetler » Mühendislik
Mühendislik


Misyon Başarısı için Teknik ve Operasyonel Mükemmellik Yönetimi

AAES, kurum ve kuruluşların mühendislik ve operasyonlarına yönelik  desteği ile kurumun program ve  maliyet-etkin faaliyetlerini başarılı bir şekilde yerine getirmelerine yönelik misyonlarında büyük başarı sağlamaktadır.

Multidisipliner tecrübeli ekiplerimiz ile tüm programın yaşam döngüsü süresince; karmaşık ve büyük ölçekli projelerde daha iyi bir hizmet vermek için tutarlı bir yaklaşım geliştirmek ve yürütmek için program yöneticilerine yardım ederler- Daralan bütçeleri sınırları içinde…

Çeşitli kurumlarda kültürel ve organizasyonel yönetim becerileri yüksek tecrübeli mühendis ve  uzmanlar ile birlikte  program yönetimi sunmaktadır.

Misyonu, kurumun kültürünün yönettiğini ve programın başarılı bir şekilde yürütülmesi için her düzeyde mühendislik yeteneğine duyulan  ihtiyaç olarak görürüz.

Mühendislik ve Operasyonel Hizmetlerimiz:

Kurumsal Entegrasyon

Kurumsal Entegrasyon misyonu başarıya götürmek karmaşık çözümler için; stratejik, operasyonel ve taktik seçenekler açık manzaralı altyapı, sağlık hizmetleri, ve askeri operasyonlar müşterilerine yetenekleri ve hizmetleri sunar.

Tedarik, Program Yönetimi ve Lojistik

AAES, kurum ve kuruluşlara program süresince Program Yönetimi, Sözleşme Stratejileri Yönetimi, Proje Yönetimi ve Tedarik Zinciri Yönetimi desteği  ile birlikte Lojistik hizmeti sağlamaktadır.

Mühendislik Hizmetleri

AAES özgün ürün ve sistem tasarımı, imalatı ve entegrasyonuna yönelik yeteneklerinin yanı sıra kurum ve kuruşlara Sistem Mühendisliği, Analiz, Prototip ve Uygulamalı Mühendislik Hizmetleri sunulmaktadır.  

 
İletişim
Adres    : İvedik OSB Öz Anadolu San.Sit. 1455. Cadde No: 15 06374 ANKARA

Tel         : 0 312 394 82 84

Faks      : 0 312 394 82 85

E-posta : info@aaes.com.trTIKLA KONUŞBizden Haberdar Olun
AAES
E-posta abonesi olun.
Copyright 2014 © AAES - İLERİ MÜHENDİSLİK | Design By Web Tasarım | Seo