Anasayfa İletişim        
Hizmetler » Mühendislik Yönetimi Danışmanlığı
Mühendislik Yönetimi Danışmanlığı

Organizasyon Optimizasyonu
    

Misyon ve İş Etkinliğini Geliştirmek İçin Strateji ve Teknoloji Danışmanlığı
    
Mühendislik danışmanlık hizmetleri ile kurumunuzun misyon ve hedefleri ile stratejik uyum içinde düşük efor ile daha fazlasını elde etmenize yardımcı olur.

Hükümet ve ticari kuruluşlar, bir yandan hizmetlerinin iyileştirilmesi ve agresif stratejik girişimlerini hayata geçirmeye çalışırken giderlerini kontrol etmek için artan bir baskıyla karşı karşıya kalırlar.
        

Kamu sektöründe, kurum yöneticileri  hesap verilebilirlik, şeffaflık, ve harcama etkinliği kontrol altına alabilmek için örgütlerini daha etkin yönetmek zoruna geleceklerdir.
        
Üst düzey yöneticiler de risklerini azaltmak ve hızla gelişen teknoloji ve yönetmeliklere ayak uydurmak için çeşitli yenilikler yaparak maliyetleri azaltmaya yönelik yollar bulmak zorunda kalacaklardır.
        
AAES'in  mühendislik danışmanlık hizmetleri müşterilerine bu görünüşte çelişkili olan amaçlara nasıl ulaşılabileceğine destek sağlayacaktır.

Mühendislik danışmanlığında zengin bir mirasa sahip bir endüstri lideri olarak, AAES, kurumların stratejik dönüşüm gündemlerini desteklemekte ve kurumun hedefleri ve misyonu ile uyum programları oluşturmak için müşterilerine ile birlikte  çalışmaktadır.

Doğru bir mühendislik yönetimi danışmanlığı ortağı olarak, iş süreçlerinin geliştirilmesi, katma değer yaratmayan faaliyetlerin azaltılması, iyileştirilmesi ve verimlilik misyonu ile iş hedeflerinin gerçekleştirmesi için kuruma yardımcı olur.
                                                                
Stratejik yönetim yeteneklerimiz;


    * Strateji ve Değişim
    * Organizasyon ve Süreç İyileştirme
    * İnsan Kaynakları, Öğrenme ve Stratejik İletişim

 
İletişim
Adres    : İvedik OSB Öz Anadolu San.Sit. 1455. Cadde No: 15 06374 ANKARA

Tel         : 0 312 394 82 84

Faks      : 0 312 394 82 85

E-posta : info@aaes.com.trTIKLA KONUŞBizden Haberdar Olun
AAES
E-posta abonesi olun.
Copyright 2014 © AAES - İLERİ MÜHENDİSLİK | Design By Web Tasarım | Seo