Anasayfa İletişim        
Hizmetler » Tedarik
Tedarik

Lider Tedarik Zinciri ile Tek Kaynaktan Hizmet Alımı...

Uluslararası ve yerli kaynakları ile en iyi çözümler üzerine odaklanan bir takım olarak ürün, parça, komponent temini sağlıyoruz.

Stratejik kaynak ve tedarik dönüşümüne yönelik uzman ve sicili temiz bir ekibin oluşumunu sağlayarak ilerlemekteyiz. Tedarikçi yönetiminde uzman ekibimiz ile stratejik kaynak geliştirme ve tedarik süreci iyileştirmeleri yoluyla yüzlerce milyon dolarla ifade edilebilecek maliyet azaltma çalışmalarını gerçekleştirmiştir. Tedarik dönüşümüne yönelik  hizmetlerimizi istek (on-demand) üzerine vermekteyiz. Tüm kategorilerdeki tedarik yeteneklerimizin  kullanımına açık olduğumuz gibi  ihtiyacınız olan harcama kategorilerde hizmetlerimizi kullanabilirsiniz.  Acil Tabanlı Stratejik Kaynak Servisimizin yeteneklerini kullanarak başka geleneksel bir danışman ihtiyacınız olmadan tasarruf hedeflerinize ulaşabilirsiniz ve bu tasarrufu tedarik dönüşümüne veya otomasyon ihtiyaçlarınıza yönlendirebilirsiniz.

TEDARİK DÖNÜŞÜM ÇÖZÜMLERİMİZ, KURUMUNUZUN TEDARİK KAYNAKLARINIZI SOMUTLAŞTIRARAK, TEDARİK ZİNCİRİNDE SÜREKLİLİĞİ SAĞLAYARAK VE  SONUNDA MALİYET AZALTMA İŞ HEDEFLERİNİZE ULAŞMANIZA YARDIM EDER.

Tedarik dönüşüm ve stratejik kaynak hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinin:

Tedarik Gözetim Servisi
                                                                                                                                                                                
Bir çok şirket kaynak ve tecrübe eksikliği nedeniyle yeteri kadar tasarruf ve uyumu izleyememektedir.
    
Şirketlerin iyileştirme faaliyetlerini başlatmak ve tasarruflarını başlatmak maksimize etmek için tedarik gözetim sonuçları oldukça kritik bir adımdır. Harcama ve yinelenen ödemeler genellikle erken denetimlerinde tespit edilir.

YARDIM ALINIZ

Tek Kaynak Tedarik Yönetimi önceki alımların denetim ile tüm proje başlar ve harcama alanlarını belirleyerek mevcut sözleşmeler veya fiyatlandırma anlaşmaları ile uyumsuzluğu tespit eder.
Genellikle, ilk denetimlerimizde tedarikçilerin mevcut sözleşmelerin şartlarını karşılamadığı alanları tespit edecektir. Bu durumlarda, uyumlu olmayan mal veya hizmetlerin takibine yardımcı olacaktır.

TEK KAYNAK GÖZETİM HİZMETİ

    * Maliyet Kazanımı,
    * Maliyet Önleme,
    * Uyum Sağlama,
    * Çifte ödemeleri önleme.


 
İletişim
Adres    : İvedik OSB Öz Anadolu San.Sit. 1455. Cadde No: 15 06374 ANKARA

Tel         : 0 312 394 82 84

Faks      : 0 312 394 82 85

E-posta : info@aaes.com.trTIKLA KONUŞBizden Haberdar Olun
AAES
E-posta abonesi olun.
Copyright 2014 © AAES - İLERİ MÜHENDİSLİK | Design By Web Tasarım | Seo