Anasayfa İletişim        
Hizmetler » Teknoloji
Teknoloji

Misyon ve hedeflere ulaşmak için İleri Teknoloji Danışmanlık Hizmetleri:
 
Kuruluşlar günümüzün rekabet koşulları içinde  iş hedefleri ve misyonlarına ulaşmak için ileri teknolojik ürünleri kullanmak zorundalar.
 
AAES'in güçlü teknolojik danışmanlık hizmetleri ile kurumları  destekler.
 
AAES derin teknoloji bilgisine sahip uzman teknik kadrosu ile kurumlara ileri teknolojik bilgileri  sağlamaktadır. Uzman kadromuzun yeteneklerinin kurumun problem çözme yaklaşımı ile birleşmesi ile kurumların misyon ve hedeflere ulaşmalarına ön ayak olmaktadır. Danışman kadromunuzun TRIZ ve 6 Sigma yaklaşımlarını kullanarak kurumun içsel ve teknolojik öngörüsünü birleştirerek  en uygun teknolojik çözümlerin tasarımı ve  geliştirilerek uygulamaya almasını sağlamaktadır.
 
Teknoloji Danışmanlık servisimizin hizmetleri:
 
Siber Teknoloji

Siber teknoloji çözümlerimiz müşterilerimize güvenli bilgi alışverişi, taşıma, depolama, ve işlemlerini güvenilir ağ ve sistemler  ile birlikte bilgi ve veri teslimatı ile siber gezinmeye yönelik etkin  çözümleri  sağlar.
 
Sistem Geliştirme

Sistemleri  teknolojisi geliştirmeye yönelik danışmanlık hizmetlerimiz, yazılım gelişimi ile iş süreçlerinin otomasyonu, müşteri hizmetlerinin geliştirilmesi, iş ve görev ihtiyaçlarının çözümü ile birlikte etkin ve güvenli bilgi paylaşımını içermektedir.
 
Stratejik Teknoloji ve İnovasyon

Uzman tasarımcılarımız ile teknolojik strateji, yönetim ve detaylı analizin yapılmasının yanı sıra kurumun gündemindeki stratejik teknolojiyi uygulamalarını sağlarız. Gelişen teknolojiler üzerine yoğunlaşarak teknik inovasyonun kurumun bir merkezi haline getirerek başarıya odaklarız.
İletişim
Adres    : İvedik OSB Öz Anadolu San.Sit. 1455. Cadde No: 15 06374 ANKARA

Tel         : 0 312 394 82 84

Faks      : 0 312 394 82 85

E-posta : info@aaes.com.trTIKLA KONUŞBizden Haberdar Olun
AAES
E-posta abonesi olun.
Copyright 2014 © AAES - İLERİ MÜHENDİSLİK | Design By Web Tasarım | Seo